Izolacje przeciwwilgociowe budynków

...to drugi filar naszej firmy

Na czym polega usługa, czym jest izolacja przeciwwilgociowa?

1. Ściany stykające się z gruntem narażone są ciągle na styczność z wilgocią.

2. Zła zewnętrzna warstwa fundamentów lub po prostu jej zużycie prowadzi do przenikania wilgoci przez ściany budynku potocznie mówiąc budynek „pije wodę” z gruntu. Powoduje to degradacje – niszczenie materiałów z którego zbudowana jest nieruchomość, najmniejsza nawet nieszczelność może spowodować zniszczenie biologiczne i mechaniczne całego budynku/domu.

3. Kolejnym problemem są przenikające z wodą sole mineralne które powodują reakcje chemiczne niszczące strukturę ścian budynku.

4. W tej sytuacji czy dla podniesienia walorów użytkowych lokalu czy dla „ocalenia” go przed całkowitym zawilgoceniem musimy dokonać należytej izolacji.

Firma ARTSEKO pomoże państwu „uzdrowić” budynek stosując izolacje poziome lub pionowe odpowiednio dobranymi preparatami z grupy IZOHAN. Szczegółowy opis znajdziecie państwo pod tym linkiem.

Z pomyślnością wykonaliśmy izolacje w takich budynkach jak prawosławna cerkiew w miejscowości Turkowice, Kościoły w miejscowościach : Lubaczów, Kamionka, Lublin czy Zamojska rotunda.

Specjalizujemy się w budynkach starych ,wysoce zawilgoconych takich jak: kamienice, kościoły, rotundy, budynki zabytkowe. Nasze prace wykonujemy na wysokiej jakości preparatach marki IZOHAN, technolog budowlany tej firmy dobiera preparaty do każdej pracy indywidualnie.

Nasza firma stosuje metodę iniekcji ciśnieniowej która zyskuje coraz lepszą opinie w branży budowlanej. Ceny wraz z materiałem zaczynają się już od 100 zł netto za metr bieżący! Nie zwlekaj zadzwoń do naszego technologa i umów się na wycenę :

TEL. 668 141 698

 

Zalało Ci mieszkanie? pękła rura? 

Naprawimy to bez gotówkowo , sporządzimy kosztorys rozliczymy szkodę z polisy OC.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów do izolacji przeciwwilgociowej marki IZOHAN proszę kliknąć TUTAJ.

 

Osuszanie mieszkań Zamość,   Osuszanie budynków woj. Lubelskie